خواص روغن زیتون برای پوست
خواص روغن زیتون برای زیبایی پوست دست و صورت
مارس 16, 2020
تفاوت آبرسان و مرطوب کننده
تفاوت آبرسان و مرطوب کننده در چیست و کدام یک بهتر است؟
می 11, 2020

چرا باید برای کرم دست و صورت، کرم هانی شی را انتخاب کنیم؟

انتخاب کرم دست و صورت

شیرینی و لطافت عسل در کرم دست و صورت هانی شی

انتخاب‌های بسیاری در بازار، برای کرم مرطوب کننده، آبرسان و دست و صورت وجود دارد. در این کرم‌ها از مواد مغذی، آبرسان‌های طبیعی یا مصنوعی، روغن‌ها، ویتامین‌ها و غیره استفاده شده است و هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. انتخاب کرم دست و صورت باید به نحوی باشد، که واقعا برای صورت شما مثل دست مناسب باشد، تا بتواند پوست صورت شما را مرطوب و ترمیم کند. پیشنهاد ما برای این منظور به دلایل زیر کرم هانی شی است.

خواص آنتی اکسیدانی با ویتامین E

بسیاری از کرم‌ها، مثل کرم هانی شی دارای ویتامین E هستند. ویتامین E یکی از مهمترین و قوی‌ترین آنتی اکسیدان‌ها در مبارزه با رادیکال‌های آزاد است. پس اولین قدم در انتخاب هر کرم دست و صورت حضور این ویتامین در آن است. این امر موجب حذف کرم‌هایی خواهد شد، که این ویتامین را در ساختار خود ندارند. زیرا فعالیت رادیکال‌های آزاد می‌تواند باعث ایجاد سرطان پوست شود.

خواص ضد التهابی

داشتن خواص ضد التهابی برای کرم دست و صورت شما، یک باید است. التهابات پوستی، علاوه بر زیبا نبودن، آزار دهنده هستند. پس کرم هانی شی را در لیست خود نگه دارید.

استفاده از خواص بی نظیر عسل

عسل یکی از بهترین مواد طبیعی دنیا است. این ماده تاریخ مصرفی بسیار طولانی تر از عمر انسان دارد. خواص بی نظیر عسل در ترمیم کنندگی پوست از سال‌ها قبل مورد توجه تمدن‌های باستانی بوده است. کرم هانی شی با استفاده از خواص بی نظیر عسل و فرمول شگفت انگیز خود، در برابرد قوانین بی رحم زمان مثل “افزایش سن و چروک پوست”  ایستاده، آسیب‌ها و حساسیت‌های محیطی ناشی از “خورشید، باد، سرما، اگزما، پسوریازیس، آلودگی هوا و گرد و خاک” را بهبود می‌بخشد.

خواص عسل در کرم دست و صورت

مواد مغذی و حفظ رطوبت با شی باتر

شی باتر یکی از مغذی‌ترین روغن‌های طبیعی است، که ویتامین‌های بسیاری زیادی از جمله ویتامین K را در خود نهفته دارد. همچنین این روغن حاوی اسید استارئیک است. حضور این دو ماده در شی باتر و وجود مواد مغذی، رطوبت رسانی، حفظ رطوبت و تغذیه پوست را تضمین می‌کنند. پس کرم دست و صورت هانی شی را یک پله بالاتر از دیگر کرم‌ها در کنار عسل قرار می‌دهند.

قیمت کرم هانی شی

محصولات خارجی بسیار قدرتمندی نیز در بازار وجود دارند که کارکردی مشابه کرم هانی شی با استفاده از ترکیبات دیگر دارند. این محصولات به دلیل هزینه‌های گمرکی و واردات، قیمت بسیار بالاتری دارند. هانی شی با قیمت بسیار مناسب می‌تواند، در اختیار شما قرار گرفته و بهترین عملکرد را روی پوست شما داشته باشد.

از کرم هانی شی استفاده کرده‌اید؟ آن را به دوستان خود پیشنهاد می‌کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.