تفاوت آبرسان و مرطوب کننده
تفاوت آبرسان و مرطوب کننده در چیست و کدام یک بهتر است؟
می 11, 2020
ژل شستشو صورت نئودرم
ژل شستشوی صورت و مهمترین ویژگی‌های آن برای انواع پوست
می 17, 2020

میسلار واتر چیست و مهمترین ویژگی ‌های آن کدام است؟

میسلار واتر نئودرم

میسلار واتر نئودرم

اگر روزهایی که خسته هستید و حوصله پاک کردن آرایش را ندارید، تجربه کرده‌اید، میسلار واتر ناجی آسمانی شما برای خلاصی از دست انتخاب بین انواع پاک کننده‌ های آرایشی است. این محلول که  جزئی از جدیدترین اعضای خانواده‌ بزرگ پاک کننده مواد آرایشی است، علاوه بر پاک کردن سریع آرایش ‌های بر پایه آب و روغن، حساسیتی روی پوست شما ایجاد نخواهد کرد. در ادامه به سوالاتی مثل میسلار واتر چیست و مهمترین ویژگی‌های آن پاسخ خواهیم داد.

همچنین در مورد میسلار واتر جنتل پیوریفایر که اخیرا به خانواده محصولات نئودرم اضافه شده و ویژگی‌های آن توضیحاتی خواهیم داد.

میسلار واتر چیست؟

در پاسخ به سوال میسلار واتر چیست باید گفت، این محصول محلولی شگفت انگیز برای پاک کردن انواع آرایش بر پایه آب و روغن است که انواع آلودگی‌ها را نیز از صورت شما به صورت عمقی و به سرعت پاک می‌کند.  

 این پاک کننده آرایشی بر پایه آب بوده و دارای مولکول‌هایی کوچک به نام میسل است که مواد آرایشی و سایر آلودگی‌ها را به صورت یک توده به خود جذب می‌کنند. این مولکول‌ها به راحتی در آب حل شده و روغن، مواد آرایشی، گرد و غبار، خاک و آلودگی‌های دیگر موجود در محیط را احاطه کرده و از روی صورت شما کاملا جدا می‌‌کنند.

تمام میسلار واترهای خوب دارای ترکیبی متشکل از آب، رطوبت رسان، ضد حساسیت و مقدار بسیار کمی سورفکتانت ملایم هستند. خوشبختانه پس از استفاده از میسلار واترها دیگر نیازی به آبکشی نیست، زیرا میسلار واتر در پوست ما جذب شده و مثل یک تونر عمل می‌کند.

آیا استفاده از این محلول به پوست ما صدمه می‌زند؟

پاسخ سریع به این سوال منفی است. میسلار واتر محلولی ملایم، فاقد الکل، روغن، پارابن و هرگونه مواد شیمیایی مضر برای پوست صورت بوده و در ساختار آن از شوینده‌های صابونی و عوامل پاک کننده سنگینی باعث برداشته شدن چربی طبیعی پوست می‎شوند، استفاده نشده است. به همین علت این محلول باعث خشکی پوست و چروک شدن آن نشده و با رطوبت رسانی، آن را نرم می‌کند.

اما از آنجایی که در ساختار این محلول از مواد پاک کننده قوی استفاده نشده، گاهی مجبور به استفاده از آرایش پاک کن‌های دیگر می‌شوید، البته این در صورتی است که میسلار واتر شما در فرمولاسیون خود به اندازه کافی پاک کننده نداشته باشد. بنابراین استفاده از میسلار واتری که با بکارگیری فرمولاسیونی موثر نیاز شما را به استفاده از شوینده‌های دیگر آرایشی برطرف کند، ضروری است. در ادامه ویژگی‌های این میسلار واتر را معرفی می‌کنیم.

مهمترین ویژگی‌های میسلار واتر

حالا که می‌دانید میسلار واتر چیست و ضرری برای پوست ما ندارد، به معرفی مهمترین ویژگی‌هایی که باید از پاک کننده‌ آرایشی خود انتظار داشته باشید خواهیم پرداخت.

اذیت نکردن چشمان شما

محلول میسلار واتر برای چشمان شما بی خطر است، بنابراین نباید چشمان شما را اذیت کند. البته اگر چشم شما حساس باشد ممکن است کمی باعث سوزش شود اما هرگز باعث قرمز شدن چشم و یا اشک ریختن نخواهد شد.

نرم کردن پوست

این محلول خصوصیات یک لایه بردار را نداشته و در ترکیب آن از الکل استفاده نمی‌شود، بنابراین نه تنها باعث خشکی یا ملتهب شدن پوست شما نشده، بلکه آن را نرم می‌کند.

خواص ضد التهاب

همانطور که اشاره کردیم میسلار واتر محلولی فاقد الکل و شوینده‌های صابونی است. از طرف دیگر معمولا در ساختار میسلار واتر از یک ضد التهاب استفاده می‌شود. پس میسلار واتر شما دارای خواص ضد التهابی خواهد بود.

پاک کردن راحت آرایش بدون نیاز به آبکشی

میسلار واتر بدون نیاز به آب، آرایش‌های بر پایه آب و روغن، گرد و غبار و سایر آلودگی‌ها را با پدیده تشکیل میسل از صورت شما راحت و به سرعت پاک خواهد کرد.

میسلار واتر چیست و مهمترین ویژگی‌های آن کدام است؟

محلول میسلار واتر جنتل پیوریفایر

این محصول در ساختار خود از عصاره گل رز و پروبیوتیک‌ها بهره می‌برد و به همین علت به آسانی ضمن پاک کردن آرایش، رطوبت رسانی لازم را به پوست شما انجام داده و لطافتی بی نظیر به آن می‌بخشد.

این محصول برای انواع پوست حتی پوست‌های حساس مناسب بوده و به دلیل وجود عصاره گل رز، حساسیت روی پوست را کاهش داده و باعث افزایش آبرسانی به آن می‌شود. از طرف دیگر حضور پروبیوتیک‌ها در فرمولاسیون آن، سیستم ایمنی را مثل یک واکسن فعال کرده و باعث افزایش خاصیت ضد حساسیت آن می‌شود، همچنین pH پوست را تنظیم می‌کند.

این محصول فاقد پارابن، الکل، سولفات، شوینده صابونی و چربی است و در حجم 200 میلی‌لیتر به بازار عرضه شده است.

چند بار در روز از پاک کننده‌های آرایشی استفاده می‌کنید؟ آیا از میسلار واتر استفاده کرده‌اید؟ تجربه خود را با ما و سایر خوانندگان در میان بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.