Actisense Cream
معرفی کرم اکتی سنس نئودرم
اکتبر 31, 2018
Razi Conference 3
کنگره بین المللی سالیانه پوست رازی
دسامبر 5, 2018

آشنایی با محصولات نئودرم

Nutrisol Shampoo

Nutrisol Shampoo

سلامت اندام‌ها و قسمت‌های مختلف بدن مانند پوست، مو و ناخن‌ها یکی از دغدغه‌های مهم همه افراد به خصوص خانم‌ها است. همه ما ممکن است در مقاطع مختلف به مشکلاتی در رابطه با پوست و مو دچار شده باشیم و به دلیل آن که از روش‌های برطرف کردن این مشکلات آگاه نبوده‌ایم، از کنار آن بی‌تفاوت گذشته و یا دردها و رنج‌های ناشی از آن‌ها را تحمل کرده‌ایم. برای مثال ممکن است گاهی به شوره سر دچار شده باشیم، اما از شامپوهای ضد شوره هیچ نتیجه‌ای نگرفته باشیم؛ یا اینکه ندانیم که برای نرمی پوست دست‌ها و پاها استفاده از کدام محصولات مناسب است؛ گاهی ممکن است از کرم‌هایی استفاده کنیم که نه تنها به سلامت پوستمان کمک نکرده‌اند، بلکه عوارض و حساسیت‌هایی را هم برای آن به وجود آورده‌اند. ضمن آن که قسمت‌هایی مانند پوست، مو و صورت آن قدر حساس و مهم هستند که نمی‌توان در انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی مرتبط با آن‌ها از طریق آزمون و خطا عمل کرد. با توجه به ضرورت این مسئله و اهمیت انتخاب محصولات بهداشتی با کیفیت و معتبر، ما در این مقاله قصد داریم برخی از محصولات برند موفق نئودرم را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیال راحت به آن‌ها اعتماد کرده و از آن‌ها به صورت مداوم استفاده نمایید.

 

1- کرم‌های ضد آفتاب نئودرم؛ محافظ قوی پوست

کرم‌های ضد آفتاب نئودرم؛ محافظ قوی پوست

کرم‌های ضد آفتاب نئودرم؛ محافظ قوی پوست

در انتخاب و خرید کرم ضد آفتاب باید به نکات زیادی توجه داشت که توضیح آن‌ها در این مقاله نمی‌گنجد؛ اما به طور کلی باید گفت که یک کرم ضد آفتاب مناسب از یک سو باید بتواند در برابر قدرت مخرب اشعه‌های نور خورشید بر پوست مقاومت بالایی داشته باشد و از سوی دیگر در ارتباط با خود پوست هیچ‌گونه مشکلی را ایجاد نکند. کرم‌های ضد آفتاب نئودرم از جمله محصولات پرطرفدار این برند هستند که در دو نوع اصلی کرم ضد آفتاب نرمال و کرم ضد آفتاب فاقد چربی تولید و عرضه می‌شوند. این کرم‌ها دارای قدرت محافظت بالا با SPF 50+ هستند و از مشکلاتی مانند پیری زودرس، ایجاد لکه‌های تیره بر روی پوست و انواع سرطان‌های پوستی پیشگیری می‌کنند. در ادامه درباره هرکدام از این دو محصول، کارکردها و تفاوت‌های آن‌ها توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

کرم ضد آفتاب نرمال

همان‌طور که اشاره شد، شرکت نئودرم دو نوع کرم ضد آفتاب تولید می‌کند و این دسته از کرم‌های ضد آفتاب از آن جهت نرمال نامیده می‌شوند که پوست‌های نرمال و خشک مناسبند. کرم‌های ضد آفتاب هایلی پروتکتیو نئودرم قادرند بیشترین محافظت از پوست را در برابر اشعه‌های فرابنفش نور خورشید داشته باشند. این کرم‌ها همچنین دارای ترکیبات آلفابيزابولول هستند که از التهابات پوستی ناشي از تابش خورشيد پيشگيري می‌کند. این دسته از کرم‌ها از نظر رنگ متنوع هستند و در سه نوع بی‌رنگ، رنگ طبیعی پوست و رنگ بژ تولید می‌شوند.

 کرم ضد آفتاب فاقد چربی

کرم‌های ضد آفتاب فاقد چربی هایلی پروتکتیو نئودرم دارای فیلترهای قوی برای جلوگیری از تابش اشعه ماورا بنفش (UVA و UVB) به پوست هستند. درباره علت نام‌گذاری این کرم‌ها با عنوان «فاقد چربی» باید گفت که کرم‌های ضد آفتاب در حالت معمول میزانی از چربی را دارند تا بتوانند با پوست به خوبی ارتباط برقرار کرده و به عنوان لایه محافظ از آن مراقبت کنند. اما همان‌طور که می‌دانیم، پوست همه افراد مثل هم نیست؛ پوست برخی افراد دارای میزان بیشتری از چربی است به طوری که گاه سطح پوست آن‌ها از میزان چربی ترشح شده روی پوست براق می‌شود. این مسئله حاکی از آن است که ترشح چربی در لایه‌های زیرین پوست این افراد نسبت به افراد عادی بیشتر است؛ روشن است که استفاده از کرم‌های ضد آفتاب نرمال برای این افراد که خود پوست چربی دارند، مطلوب نیست و چربی پوست با چربی کرم روی هم رفته غلظت چربی پوست را به بیش از حد نرمال افزایش داده و حتی می توانند باعث ایجاد جوش بر روی پوست صورت شوند. در کرم‌های ضد آفتاب فاقد چربي هايلي پروتكتيو نئودرم از ترکیبات ویژه‌ای استفاده شده که میزان ترشح چربی طبیعی پوست (سبوم) را تنظیم می‌کنند؛ به همین خاطر استفاده از این کرم‌ها برای همه افراد به خصوص افرادی که پوست چرب و مختلط دارند، بسیار مناسبند. کرم‌های ضد آفتاب فاقد چربی نئودرم از طریق تنظیم ترشح چربی پوست از براقیت آن‌ها جلوگیری کرده و باعث می‌شوند که در منافذ پوستی چربی‌ها تجمع پیدا نکنند. این کار مانع از پدید آمدن دانه‌های سفید رنگ و یا سیاه رنگ بر روی پوست (کومدون) می‌شود و به سلامت هرچه بیشتر پوست و حفظ زیبایی ظاهری آن کمک می‌کند. کرم‌های ضد آفتاب فاقد چربی در دو نوع بی‌رنگ و رنگ بژ تولید می‌شوند.

در کرم‌های ضد آفتاب فاقد چربي هايلي پروتكتيو نئودرم از ترکیبات ویژه‌ای استفاده شده که میزان ترشح چربی طبیعی پوست (سبوم) را تنظیم می‌کنند؛ به همین خاطر استفاده از این کرم‌ها برای همه افراد به خصوص افرادی که پوست چرب و مختلط دارند، بسیار مناسب است.

 

2- پوستی شاداب با کرم‌های مرطوب کننده نئودرم

 

پوستی شاداب با کرم‌های مرطوب کننده نئودرم

انواع کرم‌های مرطوب کننده دسته دیگری از محصولات برند نئودرم را به خود اختصاص داده‌اند که از مهم‌ترین این محصولات می‌توان به دو نوع کرم دست رينوتريو هاني شي و کرم دست و ناخن رينوتريو اوليودكس نئودرم اشاره کرد. در این بخش این دو کرم را به شما معرفی کرده و برخی از خواص آن‌ها را توضیح خواهیم داد.

 کرم دست رينوتريو هانی شی

کرم دست رينوتريو هاني شي نئودرم قدرت نرم کنندگی بسیار بالایی دارد و احساس مطلوبی را به فرد منتقل می‌سازد. این کرم همچنین شفافیت پوست را افزایش داده و در شادابی و نشاط آن بسیار مؤثر است. کرم دست رينوتريو هاني شي همچنین خاصیت ضدالتهابي دارد و مصرف آن به افرادی که دارای آلرژی‌های پوستی هستند نیز توصیه می‌شود. این کرم به دلیل ترکیبات مغذی و مفیدی که دارد به عنوان یک منبع تغذیه برای پوست محسوب می‌شود که در تعامل با آن به سلامت پوست کمک کرده و بر روی آن اثر ترمیم کنندگی نیز دارد. از جمله این ترکیبات می‌توان به نرم‌کننده‌های طبيعي (امولینت) و درصد بالای ویتامین E مانند شي باتر و عسل اشاره کرد که به دادن خاصیت محافظت کنندگی و نرمی بخشیدن به پوست درست مانند یک دستکش نامرئی در برابر آسیب‌ها و آلرژی‌ها عمل می‌کنند. خاصیت ترمیم کنندگی کرم دست نئودرم آن را به محصولی مناسب برای استفاده بر روی پوست‌های آسیب‌دیده تبدیل نموده است. افرادی که از خشکی پوست رنج می‌برند، می‌توانند با مصرف مداوم این کرم پوست خود را نرم کرده و زبری آن را از بین ببرند. خاصیت آنتی اکسیدانی کرم دست رينوتريو هاني شي نئودرم آن را به محصولی بر ضد رادیکال‌های آزاد تبدیل کرده که احتمال ابتلا به انواع سرطان‌های پوستی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. وزن سبک کرم به همراه رایحه دلپذیر آن باعث شده تا مصرف به راحتی صورت گیرد و افراد با چند بار مصرف در طول روز هیچ احساس ناخوشایندی از وجود کرم بر روی پوست خود نداشته باشند.

کرم دست و ناخن رينوتريو اوليودكس نئودرم

در کرم دست و ناخن عصاره زیتون به همراه ترکیباتی از قبیل آلانتوئين، گليسرين، ويتامين E، ویتامین B5 و استر کلسترول/لانسترول به کار رفته که در مجموع این کرم را به محصولی بی رقیب برای نرمی پوست و لطافت بخشی به آن تبدیل نموده‌اند

بیشتر افراد از وارد آمدن آسیب‌هایی به پوست دست، به ویژه در نواحی اطراف ناخن‌ها رنج می‌برند. خشکی ناخن، پوسته پوسته شدن مناطق اطراف ناخن و بلند شدن پوست زیر ناخن‌ها از جمله مشکلاتی هستند که در بیشتر افراد به دلایل مختلف وجود دارند و به همین خاطر احساس ناخوشایندی را به آن‌ها می‌دهند. شرکت نئودرم برای رفع این آسیب‌ها اقدام به تولید کرم دست و ناخن رينوتريو اوليو دكس نئودرم نموده است که قادر است آسیب‌های وارده به پوست دست و حتی ناخن‌ها را تا حد قابل توجهی برطرف کرده و بهبود بخشد. در کرم دست و ناخن عصاره زیتون به همراه ترکیباتی از قبیل آلانتوئين، گليسرين، ويتامين E، ویتامین B5 و استر کلسترول/لانسترول به کار رفته که در مجموع این کرم را به محصولی بی رقیب برای نرم کردن پوست و لطافت بخشی به آن تبدیل نموده‌اند. کرم دست و ناخن رينوتريو اوليو دكس نئودرم همچنین می‌تواند نواحی آسیب‌دیده پوست دست و ناخن و اطراف آن را بازسازی کرده و از پیری زودرس آن جلوگیری نماید.

3- کرم ترک پای نئودرم؛ التیام پوست پا

کرم پای رينوتريو نئودرم که با عنوان کرم ترک پای نئودرم نیز شناخته می‌شود، محصولی بی نظیر برای بازسازي نقاط آسیب‌دیده از پا محسوب می‌شود. این آسیب‌ها در برخی افراد به خاطر آلرژی‌های پوستی و تغییرات آب و هوایی رخ می‌دهند و در برخی دیگر نیز به دلیل افزایش سن به وجود می‌آیند؛ کرم ترک پای نئودرم برای التیام بخشی به پاهای تمام افراد مناسب بوده و با تأمین رطوبت کافی، پوست را بسیار نرم می‌کند. در این کرم عصاره‌های خالص گياه حنـا و نعنـا به کار رفته است که این ترکیبات قدرت بازسازی بسیار بالایی دارند و باعث افزایش سرعت ترمیم پوست پا می‌شوند. همچنین ترکیباتی مانند شي باتر و گليسرين نيز به قدرت مرطوب کنندگي این کرم افزوده‌اند و خاصیت ترمیم کنندگی نواحی خشک رو و زیر پوست توسط این کرم را چند برابر کرده‌اند. معمولاً پوست پا به دلیل تماس زیاد با سطوح مختلف دچار نوعی زبری می‌شود که این مسئله تقریباً در همه افراد کم و بیش وجود دارد. کرم پای رينوتريو نئودرم علاوه بر از بین بردن ترک‌های پا، خاصیت نرم کنندگی و لطافت بخشی به پوست پا را نیز دارد و همین خواص سبب شده تا به محصولی استثنایی بدل گردد. از این کرم می‌توان برای خشکی نواحی دیگری مانند آرنج‌ها، زانوها و قوزک پا نیز استفاده کرد. استفاده از این کرم به صورت روزانه و در دو وعده پس از مدتی پاهایی لطیف و سرزنده را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

4- کاهش شکنندگی ناخن‌ها با کرم ناخن نئودرم

ناخن‌ها قسمت‌هایی از بدن هستند که به دست‌ها قدرت می‌بخشند و در زیبایی دست‌ها نیز تأثیر بسزایی دارند؛ زیبایی ناخن‌ها و حفظ سلامت آن‌ها به طور ویژه برای خانم‌ها اهمیت دارد و از این رو بسیاری از بانوان به دنبال راه‌هایی برای حفظ سلامتی آن‌ها هستند. کرم ناخن رينوال اينتنس نئودرم که به اختصار از آن با عنوان کرم ناخن نئودرم نیز یاد می‌شود، به همین منظور طراحی و تولید شده است؛ این محصول برای حفظ سلامت ناخن‌ها و برطرف کردن مشکلات ناخن‌های آسیب‌دیده مورد استفاده قرار می‌گیرد. کرم ناخن نئودرم ناخن‌ها را مستحکم و مقاوم می‌کند و با افزایش میزان انعطاف‌پذیری، مانع خم شدن آن‌ها در برابر ضربه‌های وارده می‌شود. همه ما می‌دانیم که ناخن‌ها نیاز زیادی به انواع ویتامین‌ها دارند و بسیار مشاهده شده که کمبود ویتامین در برخی افراد سلامت ناخن آن‌ها و حتی شکل ظاهری آن‌ها را هم تحت تأثیر قرار داده است؛ کرم ناخن نئودرم سرشار از ویتامین بوده که یک منبع مغذی برای ناخن‌های دست و پا محسوب می‌شود. این محصول همچنین دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است و از اثرات تخریبی رادیکال‌های آزاد بر روی پوست و ناخن‌ها جلوگیری می‌کند. استفاده از کرم ناخن رينوال اينتنس نئودرم همچنین پوست اطراف ناخن‌ها را نرم و لطیف می‌کند و از پوسته پوسته شدن آن جلوگیری می‌نماید. در این محصول ترکیبات کراتین هیدرولیز شده به کار رفته که در حقیقت یک لایه بر روی ناحیه استعمال شده ایجاد می‌کند؛ این لایه منبعی برای تأمین رطوبت مورد نیاز پوست و ناخن‌ها محسوب می‌شود و به انعطاف‌پذیری هر چه بیشتر کمک می‌کند. از دیگر ترکیباتی که در این کرم به کار رفته، روغن جوجوبا است که مانع از خشکی و شکنندگی ناخن‌ها می‌شود. اسید لاکتیک به کار رفته در کرم ناخن نئودرم یک لایه بسیار ظریف از روی ناخن‌ها برداشته و آن‌ها را بسیار شفاف و دست‌ها را بسیار زیبا می‌کند. گفتنی است استفاده از کرم ناخن نئودرم به طور مداوم و در مدت 4 تا 6 هفته می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر روی سطح ناخن فرد مصرف کننده بگذارد به طوری که تأثیر آن بسیار ملموس باشد.

5- بالم لب نئودرم؛ محصولی برای زیبایی و لطافت لب‌ها

خشکی لب‌ها یکی از مشکلات شایع در بیشتر افراد است که با تغییرات فصلی و یا تغییر دمای محیط اتفاق می‌افتد. اگرچه بیشتر افراد برای سلامت پوست خود از کرم‌های دست و صورت و یا کرم ضد آفتاب استفاده می‌کنند، اما کمتر کسی به فکر برطرف کردن مشکل خشکی لب‌ها می‌افتد؛ حتی بسیاری از افراد اصلاً نمی‌دانند که محصولی ویژه لب‌ها و برطرف کردن مشکلات آن‌ها وجود دارد و تصور می‌کنند که می‌توانند خشکی لب‌ها را با رطوبت آب دهان از بین ببرند. بالم لب سوتينگ ريپير (ترميم كننده) نئودرم یک محصول استثنایی برای رفع خشکی و زبری لب‌ها است که با تأمین رطوبت پایدار به نرمی و لطافت آن‌ها کمک کرده و از زخم شدن آن‌ها پیشگیری می‌نماید. بالم لب نئودرم برخلاف برخی از محصولات مشابه موجود در بازار فاقد هر گونه رنگ و مواد نگهدارنده است؛ به این دلیل که اصولاً لب‌ها به خاطر نزدیکی به محیط دهان و اعضای داخلی، بسیار حساس‌اند و از همین رو کرمی که برای لب‌ها استفاده می‌شود نباید مواد شیمیایی مضر داشته باشد. متخصصان شرکت نئودرم با در نظر گرفتن این حساسیت‌های پیچیده اقدام به تولید بالم لب نموده‌اند که در آن ترکیبات طبیعی از قبیل شی باتر، استرهاي کلسترول/لانسترول، موم زنبورعسل، ویتامین E و آلوئه ورا به کار رفته است. با استفاده از این محصول لب‌های شما دیگر پوسته پوسته نخواهند شد و آسیب‌های لب‌ها که در اثر مصرف برخی داروها یا برخی مواد غذایی به وجود آمده‌اند، از بین خواهند رفت. باید توجه داشت از این محصول نباید بر روی زخم باز استفاده شود.

6- موهایی نرم و لطیف با انواع شامپوی نئودرم

سلامت و زیبایی موها یکی از مهم‌ترین مسائل برای تمام افراد است؛ همه خانم‌ها و آقایان به دنبال موهایی پرپشت، نرم و لطیف هستند تا جذاب و زیبا به نظر برسند؛ به همین خاطر پیدا کردن یک شامپوی مناسب و مؤثر یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های همه افراد است. در ادامه دو نوع شامپوی ضد ریزش مو و ضد شوره سر نئودرم را به شما معرفی می‌کنیم.

شامپو ضد ریزش موی نئودرم

شامپو ضد ریزش نوتريسول كافئين نئودرم دارای ترکیباتی از کافئین است که به بهبود جریان خون در رگ‌های سر کمک می‌کند و با تأمین اکسیژن مورد نیاز پیاز مو، به ریشه موها استحکام می‌بخشد. در نتیجه این فرآیند فولیکول مو تقویت می‌شود و ریزش موها به حداقل ممکن خواهد رسید. از دیگر فواید کافئین به کار رفته در شامپو ضد ریزش نئودرم از بین بردن اثرات نامطلوب ماده‌ای به نام دي هيدرو تستوسترون است که نوعی هورمون محسوب می‌شود. این هورمون باعث ریزش موها می‌شود و استفاده از شامپوی ضد ریزش نئودرم به متوقف نمودن فرآیند ریزش مو کمک بسیاری می‌کند. این شامپو نوعی محرک مو به شمار می‌رود و برای انواع موها مناسب است؛ ضمن آن که استفاده روزانه از آن هیچ‌گونه مشکلی را برای افراد به وجود نخواهد آورد.

شامپو ضد شوره سر نئودرم

شامپو ضدشوره نوتريسول آنتي دندروف یکی دیگر از انواع شامپوهای برند نئودرم است که در آن ترکیبات ویژه ضد قارچ تحت عنوان کلیمبازول و ایکتیول به کار رفته است. این ترکیبات سبب شده‌اند تا این شامپو در پیشگیری و درمان شوره سر در بین محصولات مشابه در بازار منحصر به فرد باشد. استفاده روزانه از این محصول نه تنها عوارضی ندارد بلکه به رفع مشکلات مربوط به شوره و پوسته سر و همچنین رفع خارش و التهاب پوست سر کمک شایانی می‌نماید.

 

1 دیدگاه

  1. نرگس گفت:

    محصولات خوبی دارن اما تو بازار خیلی کم گیر میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.