برند نئودرم:

برند نئودرم شامل محصولات تخصصی پوست و مو است که توسط شرکت آریان کیمیا تک تولید و به بازار عرضه می شود.

تاریخچه:

برند نئودرم در سال 2014 میلادی، با هدف ارائه محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو خلق شده و شعار آن “حس اطمینان در یک قطره” است به معنای اینکه هر یک از این فرآورده‌های تخصصی مراقبت از پوست و مو، قطره‌ای از دریای محصولات امن و با کیفیت نئودرم را به مصرف‌کنندگان ارائه می‌کند. برند نئودرم با رویکرد استفاده از جدیدترین فرمولاسیون‌های تخصصی و تامین بهترین مواد اولیه از معتبرترین شرکت‌های بین‌المللی و همچنین طراحی و بسته بندی زیبا، به بازارهای مصرف ارائه گردیده است.

برند نئودرم، دارای گواهینامه‌های معتبر از مراجع ذی‌صلاح بوده و در مدرن‌ترین مجتمع تولیدی و تحقیقاتی محصولات آرایشی و بهداشتی خاورمیانه تولید شده و توسط بسیاری از پزشکان پوست و مو تجویز می‌گردد. برند نئودرم دارای گواهینامه های کیفیت است و تحت لیسانس ISO 22716 و GMP از شرکت DQS آلمان در حال تولید است. باور پرسنل شرکت آریان کیمیا تک بر این است که همه افراد از حق استفاده از محصولات ایمن و باکیفیت برخوردارند.

 

تبلیغات

این برند، با شعار “حس اطمینان در یک قطره” تلاش کرده تا این شعار در انواع تبلیغاتش تجلی داشته باشد.

برند نئودرم از زمان ورودش به بازار، تبلیغات محیطی، جشن ها و تبلیغات دیجیتال را به صورت گسترده داشته و در بسیاری از کنفرانس‌ها و همایش‌های پزشکی شرکت نموده است. با آغاز صادرات این برند، شرکت در نمایشگاه های آرایشی و بهداشتی بین المللی در کشورهای مختلف نیز حضور داشته است.

کانال های فروش

خریداران این برند هم مشتریان تک و هم نمایندگان خرید عمده هستند. این محصولات را می توانید در اکثر داروخانه ها، گالری ها و سایت‌های فروش آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی بیابید.

محصولات

این برند در مجموع دارای 24 محصول بوده و سبد کالای این برند مرتب در حال افزایش است.