مفهوم داستان نئودرم، فقط حس اطمینان در یک قطره نیست!

داستان نئودرم، داستان برندی است که در هر قطره از محصولات خود با رویکرد تخصصی، به سلامت پوست و موی شما می‌اندیشد.

داستان ما با چند قطره آغاز می‌شود

قطره‌‌هایی از جنس “سلامتی“، “حس اطمینان“ و “دانش و تخصص“

پوست، آینه سلامتی ذهن، روان و جسم ما است و حق ابتدایی هر انسانی، سلامتی است.

به همین منظور، نئودرم رویکرد دانش و تخصص را انتخاب کرده است.

سال 2014

ما با شعار

“حس اطمينان در يک قطره“

گرد هم آمدیم،

تا

با استفاده از بهترین کیفیت مواد اولیه، دانش روز و اعتماد را مهمان هر قطره از محصولات نئودرم کنیم.

محصولات نئودرم

داستان نئودرم، داستان قطره‌هایی است که ساحل دریای آرامش و سلامتی را برای پوست و موی شما خواهند ساخت. محصولات بهداشتی پوست و مو نئودرم توسط سازمان‌های معتبر بهداشتی در ایران و جهان تایید شده است.

بسته‌بندی محصولات ما دارای کیفیت جهانی است. هر روز، تعداد درماتولوژیست‌هایی که محصولات نئودرم را تجویز می‌کنند، بیشتر می‌شوند.

ما باور داریم که همه باید از محصولات ایمن و با کیفیت استفاده کنند. تلاش ما، روی به دست آوردن حس اطمینان شما با فرمول‌های پیشرفته محصولات‌مان متمرکز است. امیدواریم که همیشه در کنار شما به این اهداف برسیم.

نئودرم، دارای گواهینامه‌های معتبر از مراجع ذی‌صلاح است. محصولات این برند در مدرن‌ترین مجتمع تولیدی و تحقیقاتی محصولات آرایشی و بهداشتی خاورمیانه تولید می‌شود.

این محصولات توسط بسیاری از پزشکان پوست و مو تجویز می‌گردد. برند نئودرم دارای گواهینامه ISO 22716 از شرکت DQS آلمان است. محل تولید این محصولات دارای GMP از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

این برند در تلاش است تا شعار “حس اطمینان در یک قطره” در انواع تبلیغاتش متجلی شود. برند نئودرم از زمان ورود به بازار، انواع تبلیغات محیطی و دیجیتال را به صورت گسترده اجرا نموده، و در بسیاری از کنفرانس‌ها و همایش‌های پزشکی شرکت کرده است.

همچنین نئودرم با آغاز فعالیت‌های صادراتی خود، در نمایشگاه‌های آرایشی و بهداشتی بین المللی در کشورهای مختلف حضور دارد.